Cyberprzestępczość wkroczyła w swoją złotą erę, a jej skala rośnie w ogromnym tempie....

Światowe dane pokazują, że w ciągu doby notowanych jest ponad 17,5 mln cyberincydentów. Polskie firmy muszą być przygotowane na czarne scenariusze. Nasz kraj znajduje się w gronie 20 państw najbardziej narażonych na cyberatak.

Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom podejmujemy tematykę bezpieczeństwa w sieci. Zapraszamy do obejrzenia webinarów z zakresu cyberbezpieczeństwa, rozwiązań sieciowych oraz backupu i bezpieczeństwa danych.

VECTOR SOLUTIONS realizuje cykl webinarów, przez które chcemy zbudować bazę trwałej i przydatnej wiedzy oraz inspiracji, które okażą się pomocne dla przedsiębiorców i podmiotów gospodarczych.


WEBINAR 1

Najczęściej występujące cyberzagrożenia 2021 roku, zmiany oraz reakcje dostawców rozwiązań
prowadzi: KAROL KUJAWA / Solution Architect
Dowiedz się więcej:

WEBINAR 2

ROZWIĄZANIA SIECIOWE: SDN w sieci od Biura do Data Center
prowadzi MACIEJ CICHY / Solutions Management Director
Dowiedz się więcej:

WEBINAR 3

MACIERZE ALL FLASH: Podstawa Bezpieczeństwa i Efektywności
prowadzi: ŁUKASZ WASIELEWSKI / Solution Engineer - Data Center & Cloud
Dowiedz się więcej:

VECTOR ADVENTURES

I've got your BackUP

Prowadzi: VECTOR SOLUTIONS / maskotka firmy

 

Dowiedz się więcej:

Skontaktuj się ze specjalistami VECTOR SOLUTIONS i zamów audyt bezpieczeństwa, podczas którego zidentyfikujemy punkty podatne na ataki w Twoim środowisku IT. Określimy również, jakie narzędzia należy wdrożyć, by skutecznie uszczelnić sieć i zabezpieczyć ją przed utratą danych.

Pamiętaj! Zainstalowany, nie oznacza wdrożony. W VECTOR SOLUTIONS oferujemy rozwiązania dostarczane przez liderów rynkowych. To, jakie technologie zaproponujemy Twojej organizacji, zależy bezpośrednio od jej właściwości i parametrów. Przeanalizujemy je i wskażemy, które zabezpieczenia będą najlepiej chronić infrastrukturę IT Twojej firmy oraz zapewnią stabilność Twojej działalności.