Twój hub technologiczny

Jesteśmy polską firmą, która projektuje i wdraża nowoczesne rozwiązania ICT.
Specjalizujemy się w cybersecurity, networking & communication, infrastrukturze IT & cloud, integracji sieci dostępowych oraz w systemach zasilania gwarantowanego.

Podstawą dla świadczonych usług jest dobre zrozumienie biznesu Klientów oraz szeroka i certyfikowana wiedza technologiczna. Wszystko to, czego nauczyliśmy się przez wiele lat, prowadząc duże i złożone projekty, pomaga dostosować nasze usługi do różnorodnych i wielopłaszczyznowych wyzwań biznesowych.

Nasze zespoły inżynierskie posiadają szerokie kompetencje w zakresie consultingu i projektowania rozwiązań, oparte o praktyczną wiedzę zdobytą przy wdrożeniach strategicznych projektów zrealizowanych dla największych przedsiębiorstw w Polsce.

Zapoznaj się z wybranymi projektami, które zrealizowaliśmy dla największych firm w Polsce

Współpracujemy z wiodącymi, globalnymi dostawcami rozwiązań technologicznych.
Dzięki rozbudowanemu zapleczu R&D możemy przetestować każdy scenariusz wdrożeniowy przed przystąpieniem do realizacji prac w środowisku Klienta.

Co więcej, jesteśmy częścią polskiej Grupy VECTOR, która od ponad 30 lat projektuje i produkuje zaawansowane rozwiązania software & hardware dla największych operatorów telekomunikacyjnych na świecie.

Wszystkie powyższe elementy pozwalają nam skutecznie wspierać Klientów z różnych branż (operatorzy telco, data center, enterprise, nadawcy TV, sektor publiczny) w rozwoju biznesu i dostarczać wartość dodaną na każdym etapie ich działalności.

Poznaj nasze rozwiązania i zobacz, jak możemy wspierać Twój biznes: