CCAP/CMTS
Optyka stacyjna
Remote PHY
Węzły optyczne
Wzmacniacze
Pasywa RF
Infrastruktura pasywna sieci optycznej
Systemy pomiarowe
Systemy zasilania
Extendery WiFi
Modemy telefoniczne DOCSIS 3.0
Modemy telefoniczne DOCSIS 3.1
Modemy kablowe DOCSIS 3.0 32x8
Modemy telefoniczne z WiFi DOCSIS 3.0 16x4
Modemy telefoniczne z WiFi DOCSIS 3.1
Modemy telefoniczne z WiFi DOCSIS 3.0 24x8
Modemy telefoniczne z WiFi DOCSIS 3.0 8x4
CCAP/CMTS
Optyka stacyjna
Remote PHY
Węzły optyczne
Wzmacniacze
Pasywa RF
Infrastruktura pasywna sieci optycznej
Systemy pomiarowe
Systemy zasilania
Extendery WiFi
Modemy telefoniczne DOCSIS 3.0
Modemy telefoniczne DOCSIS 3.1
Modemy kablowe DOCSIS 3.0 32x8
Modemy telefoniczne z WiFi DOCSIS 3.0 16x4
Modemy telefoniczne z WiFi DOCSIS 3.1
Modemy telefoniczne z WiFi DOCSIS 3.0 24x8
Modemy telefoniczne z WiFi DOCSIS 3.0 8x4
Firma VECTOR specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz integracji rozwiązań telekomunikacyjnych.
Do grona jej klientów należą najwięksi w Polsce operatorzy telekomunikacyjni, kablowi i nadawcy telewizyjni,
a także międzynarodowi operatorzy telewizji kablowej. Obecnie firma rozwija działalność również na rynku rozwiązań telemetrycznych.
VECTOR prowadzi działalność produkcyjno-projektową o zróżnicowanym charakterze. W zależności od potrzeb klientów realizowana jest produkcja mało-, średnio- lub wielkoseryjna. Firma posiada dział badawczo-rozwojowy, w którym projektowane są nowe produkty, odpowiadające na szybko zmieniające się wymagania technologiczne rynku oraz konkretne potrzeby dużych klientów. W takim modelu prowadzenia działalności system ERP musi zapewniać obsługę pełnego cyklu życia produktu.
Wcześniej wykorzystywany w firmie VECTOR system ERP przestał spełniać wciąż rosnące wymagania klientów. Firma potrzebowała bardziej elastycznego rozwiązania o bogatszej funkcjonalności. Po dogłębnej analizie rynku
i przeprowadzeniu przetargu obejmującego szereg konkurencyjnych ofert, firma VECTOR zdecydowała się na zakup systemu IFS Applications.
„Wybraliśmy rozwiązanie firmy IFS, gdyż najlepiej spełniało wymogi związane z prowadzoną przez nas działalnością, zdefiniowane podczas analizy przedwdrożeniowej. Ważna była dla nas nie tylko funkcjonalność rozwiązania, ale również sposób podejścia do wdrożenia. Zdecydowaliśmy się skorzystać z oferty IFS, gdyż firma zademonstrowała znajomość istoty naszego biznesu, co zdecydowanie wyróżniło ją wśród pozostałych dostawców” — powiedział Arkadiusz Rozmysłowicz, członek zarządu ds. finansowych w firmie VECTOR.
Wdrożenie systemu IFS Applications już przyniosło szereg korzyści, zapewniając m.in. lepszą optymalizację procesów biznesowych i ułatwienie dostępu do informacji dotyczących kluczowych obszarów działalności firmy. System usprawnił również procesy podejmowania decyzji i zarządzania kosztami.
„Łatwy i szybki dostęp do informacji przekłada się na szybsze i lepsze decyzje biznesowe. W efekcie zdolność naszej firmy do konkurowania na rynku wzrasta” – powiedział Arkadiusz Rozmysłowicz.
„Cieszymy się, że rozwiązanie IFS Applications pozwoli firmie VECTOR usprawnić kluczowe procesy biznesowe, zwiększyć efektywność realizacji zamówień i zapewnić klientom firmy VECTOR jeszcze wyższy poziom obsługi” — powiedział Marcin Taranek, prezes IFS CEE.
System IFS Applications został wdrożony w obszarze finansów, produkcji i dystrybucji. Korzysta z niego 142 użytkowników.