Każdy biznes wymaga nowoczesnych rozwiązań i inwestycji w innowacje. Technologie są kluczem do tego, by skutecznie odpowiadać na potrzeby rynku i spełniać oczekiwania konsumentów.

Wraz z rosnącymi potrzebami cyfrowymi konsumentów świat rozwiązań technologicznych dynamicznie
ewoluuje. Każda firma czy organizacja, by móc określać się mianem godnego zaufania partnera, musi
gwarantować stabilność działania i ciągłości oferowanych usług. Dzięki temu może podążać drogą
systematycznego rozwoju opartego na bezpieczeństwie, dostępności i innowacyjności.

W tych działaniach niezbędne jest wsparcie profesjonalnego partnera, który pomoże wykorzystać
technologiczne możliwości i dobrać najlepsze rozwiązania nie tylko do aktualnych ale też przyszłych
potrzeb. Jako hub technologiczny, wychodzimy naprzeciw tym wyzwaniom rynku i wykorzystując
najnowsze technologie, dostarczamy Klientom wartość dodaną dla ich działalności.

Twój hub technologiczny

Szerokie portfolio rozwiązań

Specjalizujemy się w projektowaniu, wdrożeniach i integracji rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa, networking & communication, infrastruktury IT & Cloud, sieci dostępowych oraz technologii video.

Kompetencje i certyfikowana wiedza technologiczna

Podstawą naszego działania jest dobre zrozumienie biznesu Klientów oraz szeroka i certyfikowana wiedza technologiczna. Wszystko to, czego nauczyliśmy się przez wiele lat, prowadząc duże i złożone projekty, pomaga dostosować usługi do różnorodnych wyzwań biznesowych.

Doświadczenie w realizacji projektów dla branżowych liderów

Nasze zespoły inżynierskie posiadają szerokie kompetencje w zakresie consultingu i projektowania rozwiązań, oparte o praktyczną wiedzę, zdobytą przy realizacji strategicznych projektów dla największych przedsiębiorstw w Polsce.

Partnerstwa z globalnymi dostawcami technologii

Współpracujemy z wiodącymi, globalnymi dostawcami rozwiązań technologicznych, co w połączeniu z naszą wiedzą, kompetencjami i doświadczeniem, daje gwarancję wysokiej jakości dostarczanych usług.

Rozbudowana infrastruktura technologiczna

Posiadamy własną infrastrukturę technologiczną w postaci laboratoriów, serwisu czy hali produkcyjnej. Dzięki rozbudowanemu zapleczu R&D możemy przetestować każdy scenariusz wdrożeniowy przed przystąpieniem do realizacji prac w środowisku Klienta.

Spółka w strukturach Grupy VECTOR

Jesteśmy częścią polskiej Grupy VECTOR, która od ponad 30 lat projektuje i produkuje zaawansowane rozwiązania software & hardware dla największych operatorów telekomunikacyjnych na świecie.

Z nami nie musisz martwić się o:

Żyjemy w świecie pełnym wyzwań i zagrożeń płynących m.in. z sieci. Dlatego też bezpieczeństwo zarówno w aspekcie technologicznym, jak i biznesowym, urasta do rangi priorytetu w biznesie.

Z nami możesz wykorzystać rozwiązania, które zapewnią ciągłość działania Twojego biznesu, a stworzysz stabilne podstawy do jego dalszego rozwoju.

W codziennych relacjach z nami masz gwarancję profesjonalizmu i głębokiego poczucia wzajemnego zaufania.

Kluczowe dla utrzymania wysokiej jakości rozwiązań jest zapewnienie ich niezawodności. U nas zyskujesz pewność, że Twoi Klienci zawsze będą mieli pełny dostęp do usług końcowych.

Dzięki nam możesz korzystać z najnowszych światowych technologii, a my pomożemy Ci je wdrażać w warunkach komercyjnych.

Dostępność rozumiemy także jako sposób pracy. Współpracujesz z partnerem, który jest zorientowany na Twoje potrzeby i gotowy do działania na każdym etapie projektu.

Doradzamy, jak możesz efektywnie wykorzystywać możliwości i krok po kroku rozwijać biznes dzięki nowoczesnym technologiom.

Te innowacyjne rozwiązania sprawią, dostosujesz swoją działalność do panujących realiów oraz znajdziesz odpowiedzi na bieżące i przyszłe potrzeby rynkowe.

Działamy proaktywnie. Wspólnie przełamujemy bariery i podejmujemy kolejne wyzwania. Codziennie odkrywamy i staramy się wykorzystać nowe szanse na rozwój.

Poznaj nasze rozwiązania i zobacz, jak mogą wspierać Twój biznes

Cybersecurity

Wdrażamy rozwiązania zabezpieczające zasoby IT, sieci i pracujące w nich aplikacje przed skutkami ataków sieciowych. To nasz sposób na zapewnienie stabilności i ciągłości działania każdego biznesu.

Czytaj więcej >>

Networking & Communication

Integrujemy technologie i rozwiązania w sieciach operatorskich, kampusowych i nie tylko, dzięki czemu podnosimy wydajność i dostępność usług świadczonych przez naszych Klientów.

Czytaj więcej >>

Cloud & IT Infrastructure

Projektujemy, wdrażamy i rozwijamy infrastrukturę IT dedykowaną dla biznesu i spełniającą wymagania w zakresie wydajności, elastyczności rozbudowy oraz bezpieczeństwa.

Czytaj więcej >>
Broadband Access Networks

Broadband Access Networks

To nasza odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na pasmo. Realizujemy projekty w zakresie infrastruktury telekomunikacyjnej (m.in. DOCSIS, GPON, HFC) w celu podniesienia wydajności sieci.

Czytaj więcej >>
Video Solutions

Video Solutions

Projektujemy i wdrażamy dedykowane rozwiązania umożliwiające odbiór wysokiej jakości usług video w dowolnym momencie (VOD) oraz na różnego typu platformach (TV, tablet, smartfon).

Czytaj więcej >>

Inni przeczytali także: