Partnerzy

VECTOR SOLUTIONS jest niezależnym integratorem rozwiązań sieciowych, systemów bezpieczeństwa i technologii video dla operatorów telco, data center, nadawców telewizyjnych oraz rynku enterprise.

Dbając o jak najwyższą jakość usług, współpracuje ze sprawdzonymi partnerami, których rozwiązania i produkty wykorzystuje do realizacji projektów. W połączeniu z naszymi kompetencjami stanowią one gwarancję utrzymania odpowiednich standardów i efektywności działania.

Alpha

Alpha dostarcza zaawansowane technologicznie i efektywne kosztowo systemy zasilające, które są wykorzystywane do obsługi urządzeń pracujących w sieciach dostępowych (PON, DOCSIS, HFC).

alpha.com

Anevia

Anevia to wiodący dostawca rozwiązań OTT i IPTV, które pozwalają świadczyć usługi w zakresie telewizji na żywo, streamingu video czy video na żądanie.

anevia.com

ATX Networks

ATX Networks jest światowym liderem w obszarze rozwiązań do rozbudowy sieci dostępowych świadczących usługi szybkiego internetu, w oparciu o technologie FiberDeep, FTTx czy Distributed Access Architecture (DAA).

atx.com

Broadcom

Broadcom jest globalnym liderem w zakresie projektowania, rozwoju i dostarczania szerokiego zakresu przełączników Fibre Channel m.in. dla data center, a także rozwiązań software wykorzystywanych w sieciach bezprzewodowych oraz szerokopasmowych.

broadcom.com

CheckPoint

CheckPoint jest wiodącym na świecie dostawcą rozwiązań w zakresie cyberbezpieczeństwa (zapory sieciowe, systemy VPN) m.in. dla sektora enterprise i publicznego. Rozwiązania tej firmy pozwalają uchronić klientów przed cyberatakami 5-generacji.

checkpoint.com

CommScope

CommScope jest jednym ze światowych liderów dostarczającym elementy infrastruktury sieciowej m.in. kontrolery, modemy kablowe, optykę stacyjną czy węzły optyczne. Rozwiązania tej firmy są kompatybilne z technologiami DOCSIS i Remote-PHY.

commscope.com

F5

F5 wspiera wytwarzanie i rozwój aplikacji dla środowisk IT, dzięki czemu podnosi poziom kontroli nad infrastrukturą, jakość procesów oraz usprawnia zarządzanie danymi.

f5.com

Flowmon

Flowmon specjalizuje się w efektywnym monitoringu i analizie sieci. Dostarcza elastyczne i innowacyjne rozwiązanie łączące funkcjonalność monitoringu ruchu, wydajności i bezpieczeństwa sieci.

flowmon.com

HFLC

HFLC to firma specjalizująca się w produkcji elementów infrastruktury telekomunikacyjnej i kabli, wykorzystywanych do budowy sieci światłowodowych. Ponadto, dostarcza rozwiązania do budowy sieci bezprzewodowych i optycznych sieci telekomunikacyjnych.

hfcl.com

Huawei Enterprise

Huawei Enterprise jest światowym liderem w zakresie produkcji macierzy dyskowych, serwerów, routerów czy przełączników sieciowych dla następujących obszarów rynku: sieci telekomunikacyjne, IT, data center i usługi w chmurze.

huawei.com

IBM

IBM jest jednym ze światowych liderów w zakresie wytwarzania oprogramowania i urządzeń IT m.in. macierzy dyskowych, które znajdują zastosowanie w infrastrukturze teleinformatycznej przedsiębiorstw z różnych branż np. dostawców usług sieciowych i data center.

ibm.com

Lenovo

Lenovo koncentruje się na dostarczaniu inteligentnych technologii dla różnych branż. Oferuje kompletne portfolio urządzeń, np. macierze i serwery, które wspierają działanie każdej infrastruktury IT.

lenovo.com

MediaKind

MediaKind jest liderem w zakresie rozwiązań opartych na technologii video (systemy kontrybucji i dystrybucji sygnały, transkodery) dla operatorów usług TV, dostawców contentu, a także nadawców telewizyjnych.

mediakind.com

Microsoft

Microsoft jest jednym ze światowych liderów w zakresie rozwoju i dostarczania rozwiązań software i narzędzi służących do m.in. wirtualizacji oraz zarządzania infrastrukturą IT.

microsoft.com

Grupa Nagra Kudelski

Grupa Nagra Kudelski jest światowym liderem w zakresie technologii i systemów szyfrowania dla właścicieli contentu i dostawców usług telewizji cyfrowej (DTV), usług OTT, IP TV, Pay-TV oraz aplikacji interaktywnych.

nagra.com

NetApp

Firma NetApp to czołowy dostawca rozwiązań IT, takich jak macierze dyskowe, do obsługi danych w chmurach hybrydowych.

netapp.com

Radware

Radware jest liderem w zakresie cyberbezpieczeństwa i rozwiązań application delivery dla środowisk fizycznych, chmurowych oraz dla centrów danych definiowanych programowo.

radware.com

Ruckus

Ruckus zajmuje się dostarczaniem infrastruktury dla sieci kampusowych (urządzenia do sieci Wi-Fi oraz przełączniki dostępowe, agregacyjne i rdzeniowe), a także zaawansowanych rozwiązań do budowy inteligentnych sieci WLAN oraz LAN.

ruckuswireless.com

VIAVI

VIAVI to globalny dostawca systemów pomiarowych i rozwiązań do monitoringu sieci (mierniki, reflektometry) dla dostawców usług telekomunikacyjnych, przedsiębiorstw innych branż oraz sektora publicznego.

viavisolutions.com

Veeam

Veeam to lider w obszarze rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych, które umożliwiają realizację koncepcji Cloud Data Management. Udostępnia kompleksową platformę na potrzeby modernizacji backupu, przyspieszania chmury hybrydowej i zabezpieczania danych.

veeam.com

Witbe

Witbe oferuje rozwiązania do monitoringu jakości świadczonych usług video, sieci CDN czy OTT, niezależnie od urządzenia po stronie klienta i typu sieci, w którym działa dana usługa.

witbe.net

VMware

VMware usprawnia cyfrową transformację biznesu, dostarczając oprogramowanie do wirtualizacji i przetwarzania danych w chmurze. W portfolio VMware znajdują się rozwiązania takie jak: narzędzia do wirtualizacji sieci i zarządzania bezpieczeństwem, oprogramowanie dla centrów danych czy oprogramowanie dla pamięci masowych.

vmware.com