CCAP/CMTS
Optyka stacyjna
Remote PHY
Węzły optyczne
Wzmacniacze
Pasywa RF
Infrastruktura pasywna sieci optycznej
Systemy pomiarowe
Systemy zasilania
Extendery WiFi
Modemy telefoniczne DOCSIS 3.0
Modemy telefoniczne DOCSIS 3.1
Modemy kablowe DOCSIS 3.0 32x8
Modemy telefoniczne z WiFi DOCSIS 3.0 16x4
Modemy telefoniczne z WiFi DOCSIS 3.1
Modemy telefoniczne z WiFi DOCSIS 3.0 24x8
Modemy telefoniczne z WiFi DOCSIS 3.0 8x4
CCAP/CMTS
Optyka stacyjna
Remote PHY
Węzły optyczne
Wzmacniacze
Pasywa RF
Infrastruktura pasywna sieci optycznej
Systemy pomiarowe
Systemy zasilania
Extendery WiFi
Modemy telefoniczne DOCSIS 3.0
Modemy telefoniczne DOCSIS 3.1
Modemy kablowe DOCSIS 3.0 32x8
Modemy telefoniczne z WiFi DOCSIS 3.0 16x4
Modemy telefoniczne z WiFi DOCSIS 3.1
Modemy telefoniczne z WiFi DOCSIS 3.0 24x8
Modemy telefoniczne z WiFi DOCSIS 3.0 8x4
W dniu 04 września 2008 r. w Teatrze Muzycznym w Gdyni odbyła się Uroczysta Gala z okazji 20-lecia działalności Firmy VECTOR. W uroczystości wzięli udział: przedstawiciele środowiska operatorów kablowych, nadawców, wieloletni Klienci Firmy, Partnerzy w rozwiązaniach technologicznych, Władze miasta Gdyni oraz reprezentanci biznesowego środowiska gospodarczego – BCC Loża Gdańska. VECTOR wraz z zaproszonymi gośćmi oraz z pracownikami wspólnie świętował tą ważną uroczystość w historii Firmy.
Prezes Firmy Jacek Kajut wszystkim obecnym podczas Gali złożył serdeczne podziękowania za wspólny trud i pracę w budowaniu silnej pozycji VECTOR na rynku. Podkreślił fakt, że rozwój firmy na taką skalę „to sukces naszych Partnerów, sukces naszych Dostawców, naszych Pracowników„.
W przemówieniu do zebranych gości Dyrektor Handlowy Bogdan Szyc podziękował wszystkim Klientom za wieloletnią współpracę, podkreślając, ich rolę w tworzeniu Firmy VECTOR. Przypomniał również, że to właśnie dzięki potrzebom i sugestiom Klientów, VECTOR rozwija się i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich odbiorców.
Podczas uroczystości szczególne podziękowania zostały skierowane do Partnerów i Dostawców technologii, z którymi VECTOR wspólnie wdraża nowe rozwiązania. „Od początku naszej działalności współpracujemy z Dostawcami systemów, urządzeń i komponentów. Dzięki partnerstwu z nimi wspólnie tworzymy rozwiązania, umożliwiające Klientom efektywne świadczenie nowoczesnych usług” – podkreślał Maciej Muzalewski, Dyrektor Rozwoju Rynku HFC w VECTOR.
Podczas Gali Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek wręczył Prezesowi Firmy VECTOR Jackowi Kajut medal okolicznościowy Civitas e Mari „Tym którzy odważnie realizują marzenia„. Medal jest wyrazem szacunku i podziękowania dla całego zespołu firmy VECTOR za „zdolność do kooperacji, kreatywność, odwagę, stanowiące dzisiaj wielką potęgę, która buduje pozycje firmy na rynku.”
Liczne podziękowania za współpracę padły również z ust Klientów i Partnerów. Prezes PIKE Jerzy Straszewski stwierdził „Dzięki… Waszemu partnerstwu dla naszych operatorów i nie tylko, polski kabel w tej chwili jest liderem polskiego rynku telekomunikacyjnego w zakresie potrójnej usługi.”
Stefan Kamiński, prezes KIGEiT zauważył, że „VECTOR jest modelowym rozwiązaniem, tym, w czym my jako środowisko elektroniki i telekomunikacji chcielibyśmy żeby było, czyli połączenie R&D z produkcją. Zapewni to sukces Firmie VECTOR oraz zbuduje kompetencje, które wspólnie będziemy mogli wykorzystać dla dobra i Klientów, i pozostałych Partnerów na rynku.„
Wśród opinii i pochwał Klienci docenili w Firmie VECTOR „kompetencje i wsparcie w zakresie know-how, budowy i organizowania kompleksowych systemów, nowych rozwiązań. To jest nie wątpliwie spory atut, ponad innymi dostawcami rynku” – jak wspomniał Tomarz Węgrzyński, Prezes VECTRA.
Współpraca z Firmą VECTOR ma dla nas bardzo ważne znaczenie – jak stwierdził Andrzej Strehlau, Prezes Stream Communications – „To dzięki takiej firmie, jak VECTOR, która jest umiejętnie zarządzana i koordynowana, operatorzy dostają szansę uczestniczenia w rozwoju branży. Sekundujemy i bijemy brawo Firmie VECTOR„
Wieczór Galowy uwieńczył koncert Ewy Bem, która pokazała kunszt swoich zdolności wokalnych, prezentując zarówno swoje szlagiery, jak również utwory z najnowszej płyty KAKADU. Pełna wdzięku i serdeczności, z niebywałym poczuciem humoru Pani Ewa Bem łatwo nawiązała kontakt z publicznością.
Uroczysta Gala rozpoczęła obchody 20-lecia Firmy. Podczas kolejnych eventów z udziałem VECTOR również poza granicami kraju planowane jest świętowanie 20-stej rocznicy działalności.