VECTOR SOLUTIONS Premier Partnerem Cisco

Status Premier Partner Cisco to potwierdzenie wysokich umiejętności technicznych, profesjonalizmu i zaangażowania naszej firmy w rozwój współpracy z Cisco Systems. Dla klientów, współpraca z wyspecjalizowanym zespołem VECTOR SOLUTIONS jest gwarancją dobrych rozwiązań i większej konkurencyjności na rynku.

oficjalny partner programy Cisco korzyści

Oficjalny partner Cisco

Cisco to jeden ze światowych liderów w dziedzinie sieci komputerowych. Oferuje rozwiązania dla firm, instytucji edukacyjnych, instytucji rządowych oraz użytkowników indywidualnych. Produkuje i sprzedaje urządzenia sieciowe, telekomunikacyjne, rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa, budowy centrów danych oraz chmury, komunikacji wideo i wielu innych technologii.

Aby zadbać o pełen profesjonalizm stosowanych rozwiązań i ich niezawodność, Cisco realizuje szereg szkoleń certyfikacyjnych dla partnerów. Inżynierowie VECTOR SOLUTIONS regularnie aktualizują wiedzę.

W VECTOR SOLUTIONS HYBRID IT dbamy o rozwój usług świadczonych na rzecz naszych klientów. Jednym z obszarów rozwoju jest wiedza ekspercka podparta certyfikatami technicznymi dostawców. Wraz ze zdobyciem statusu partnerskiego Cisco Premier, możemy pochwalić się zespołem 10 inżynierów certyfikowanych w obszarach sieciowych cybersecurity tego dostawcy. To jedynie ułamek wśród stu certyfikatów technicznych, jakie posiada nasz zespół.

Maciej Cichy, Solutions Management Director w VECTOR SOLUTIONS

Status Premier Partnera to efekt pozyskanych przez zespół certyfikatów:

  • CCNP Enterprise

Zdobywając certyfikat CCNP Enterprise, inżynierowie VECTOR SOLUTIONS potwierdzają umiejętność projektowania, wdrażania, zarządzania i rozwiązywania problemów w środowiskach wykorzystujących rozwiązania sieciowe Cisco.

  •  CCNP Security

Poprzez certyfikaty CCNP Security, nasi eksperci potwierdzili umiejętności z zakresu  cyberbezpieczeństwa, ochrony sieci i danych.

wysoka jakość produktu dobre relacje z klientami dostęp do technologii

Wysoce wykwalifikowany zespół VECTOR SOLUTIONS

Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości usług, ale także serwisu i wsparcia posprzedażowego. Dzięki pozyskanym certyfikatom i statusowi Premier Partner Cisco możemy realizować te zadania, biorąc jednocześnie czynny udział w rozwoju technologicznym biznesów naszych klientów.

VECTOR SOLUTIONS od lat pełni rolę integratora i realizuje wdrożenia w biznesie i sektorze publicznym. Projekty realizujemy w modelu end-to end – od analiz po wsparcie utrzymaniowe. Nasi eksperci dbają o integrację infrastruktury z nowymi rozwiązaniami i nieustannie aktualizują swoją wiedzę. Poznaj nasze rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu.

Inni przeczytali także: