OFIBER multipatchcord SC APC

informacja

CECHY

  • do 24 włókien
  • włókna w standardzie G.652D lub G.657A2
  • dowolne długości kabla
  • możliwość przygotowania ze złączami z jednej lub dwóch stron
  • kabel „suchy” do prowadzenia w pionie lub żelowany
do pobrania
specyfikacja

DANE TECHNICZNE

Typ włókna

Ilość włókien

Złącza

Kolor kabla

Średnica wyprowadzeń

WARTOŚCI

G.652D, G.657A2

max. 24

SC APC jedno lub dwustronne

żółty, czarny lub niebieski

0,9 lub 2,0 mm

 

Zapytaj o
OFIBER multipatchcord SC APC