HFCL OFIBER CMM

informacja

CECHY:

  • włókna G.652D
  • do 288 włókien
  • instalacja przez wdmuchiwania do mikrokanalizacji
  • suche uszczelnienie ośrodka
do pobrania
specyfikacja

 

PARAMETRY KABLA
BUDOWA WARTOŚĆ MATERIAŁ
Ilość włókien 12 24 36 48 72 96 144
Ilość włókien w tubie 12 włókno światłowodowe
Ilość tub 1 2 3 4 6 8 12 PBTP
Ilość wypełniaczy 5 4 3 2 0  HDPE – czarny
Średnica tuby wew/zew 1,1 / 1,55 ± 0,1 mm 1,1 / 1,55 ± 0,1 mm 1,1 / 1,45 ± 0,1 mm PBTP
Pręt centralny 1.6 ± 0,1 mm 2,5 ± 0,1 mm 2,5 mm upcoated to 4,2 mm pręt FRP
Bariera przeciwwilgociowa        over FRP Rod włókna przeciwwilgociowe
Powłoka zewnętrzna 0,5mm (nominalnie) HDPE – czarny
Liczba ripcord’ów 1 Poliester
Średnica 5,8 ± 0,3 6,8 ± 0,3 8,0 ± 0,3 mm
Waga 25,0 ± 5 40,0 ± 5 50,0 ± 5 kg/km

 

PARAMETRY MECHANICZNE
Krótkotrwała siła naciągu 12 – 72F : 500 N
96F & 144F : 1000 N
IEC 60794-2-E1
Odporność na zgniatanie 500 N IEC 60794-1-2-E3
Odporność na uderzenia 10 Nm IEC 60794-1-2-E4
Odporność na skręcanie ± 360 ° IEC 60794-1-2-E7
Minimalny promień gięcia (dynamiczny) 20 x D IEC 60794-1-2-E10
Minimalny promień gięcia (statyczny) 12 – 72F : 114 mm
96F : 130 mm
144F : 160 mm
IEC 60794-1-2-E11
Temperatura instalacji/pracy/składowania – 20 – 70°C IEC 60794-1-22-F1
TYP WŁÓKNA – G.652D
  WARTOŚĆ JEDNOSTKI
Tłumienie 1310 nm ≤ 0.35 dB/km
1550 nm ≤ 0.22 dB/km
Dyspersja chromatyczna 1285 – 1330 nm ≤ 3.5 ps/nm x km
1550 nm ≤ 18.0 ps/nm x km
Długość fali odcięcia λcc ≤ 1260 nm
Długość fali dla zerowej dyspersji 1302 – 1322 nm
Nachylenie w zerze dyspersji ≤ 0.092 ps/nm2 x km
Dyspersja polaryzacyjna ≤ 0.2 ps / km
Tłumienie wywołane zaginaniem 1 obrót φ 32 mm 1550 nm ≤ 0.05               dB
100 obrotów φ 50 mm 1310 nm
1550 nm
100 obrotów φ 60 mm 1625 nm
Średnica pola modu 1310 nm 9.2 ± 0.3 μm
1550 nm 10.4 ± 0.5 μm
Niecentryczność rdzeń-płaszcz   ≤ 0.5  μm
Średnica płaszcza   125 ± 0.7  μm
Niecentryczność płaszcza/eliptyczność   ≤ 0.7  %
Niecentryczność płaszcz-powłoka pierwotna   ≤ 12 μm
Średnica powłoki pierwotnej włókna   245 ± 10 μm

Zapytaj o
HFCL OFIBER CMM