Produkty

Pigtail OFIBER SC PC, G652D, 2m, luźna tuba, żółty

OFIBER pigtail SC PC, G652D, 2m, luźna tuba, żółty

Produkt niedostępny już w sprzedaży.

Jeśli jesteś zainteresowany/a rozwiązaniem, skontaktuj się z nami.

Opis produktu Pigtail OFIBER SC PC, G652D, 2m, luźna tuba, żółty

Inni przeczytali także: