Produkty

Patchcord wielomodowy OFIBER MPO-MPO 12 włókien, typ B, multimode OM4, 10m, magenta

Kabel MPO-MPO 12 włókien, typ B, multimode OM4, 10m, kolor magenta

Produkt niedostępny już w sprzedaży.

Jeśli jesteś zainteresowany/a rozwiązaniem, skontaktuj się z nami.

Opis produktu Patchcord wielomodowy OFIBER MPO-MPO 12 włókien, typ B, multimode OM4, 10m, magenta

Inni przeczytali także: