Produkty

Patchcord wielomodowy OFIBER LC PC – LC PC, duplex, OM4, śr. 2 mm, dł. 5m

Patchcord LC PC - LC PC, duplex, OM4, śr. 2,0mm, dł. 5m turkusowy

Produkt niedostępny już w sprzedaży.

Jeśli jesteś zainteresowany/a rozwiązaniem, skontaktuj się z nami.

Opis produktu Patchcord wielomodowy OFIBER LC PC – LC PC, duplex, OM4, śr. 2 mm, dł. 5m

Inni przeczytali także: