Produkty

Patchcord OFIBER SC APC – LC PC, simplex, G657A2, śr. 2 mm, dł. 10m, żółty

OFIBER patchcord SC APC - LC PC, simplex, G657A2, śr. 2mm, dł. 10 m, żółty

Produkt niedostępny już w sprzedaży.

Jeśli jesteś zainteresowany/a rozwiązaniem, skontaktuj się z nami.

Opis produktu Patchcord OFIBER SC APC – LC PC, simplex, G657A2, śr. 2 mm, dł. 10m, żółty

Inni przeczytali także: