Produkty

Patchcord OFIBER SC APC – LC PC (shortboot), simplex, G657A2, śr. 2 mm, dł. 3m, żółty, LSOH

OFIBER patchcord SC APC - LC PC (shortboot), simplex, G657A2, śr. 2mm, dł. 3 m, żółty

Produkt niedostępny już w sprzedaży.

Jeśli jesteś zainteresowany/a rozwiązaniem, skontaktuj się z nami.

Opis produktu Patchcord OFIBER SC APC – LC PC (shortboot), simplex, G657A2, śr. 2 mm, dł. 3m, żółty, LSOH

Inni przeczytali także: