Produkty

Patchcord OFIBER SC APC – LC PC, duplex, G652D, śr. 2 mm, dł. 1.5m, żółty

OFIBER patchcord SC APC - LC PC, Duplex, G652D, śr. 2.0mm, dł. 1.5m żółty

Produkt niedostępny już w sprzedaży.

Jeśli jesteś zainteresowany/a rozwiązaniem, skontaktuj się z nami.

Opis produktu Patchcord OFIBER SC APC – LC PC, duplex, G652D, śr. 2 mm, dł. 1.5m, żółty

Inni przeczytali także: