Produkty

Patchcord DROP ADSS OFIBER CA3-1J, SC APC – LC APC, simplex, G657A2, śr. 3mm, dł. 120m, czarny

OFIBER CA3-1J patchcord DROP ADSS, SC APC - LC APC, simplex, G657A2, śr. 3mm, dł. 120m, czarny, zdjęta obudowa SC APC

Produkt niedostępny już w sprzedaży.

Jeśli jesteś zainteresowany/a rozwiązaniem, skontaktuj się z nami.

Opis produktu Patchcord DROP ADSS OFIBER CA3-1J, SC APC – LC APC, simplex, G657A2, śr. 3mm, dł. 120m, czarny

Inni przeczytali także: