OFIBER splittery optyczne LGX plastikowy

splitter optyczny PLC

    Zapytaj o

    OFIBER splittery optyczne LGX plastikowy

    Opis produktu OFIBER splittery optyczne LGX plastikowy

    CECHY

    • wykonane w technologii PLC
    • niskie tłumienie własne
    • wysoka jednorodność mocy wyjściowej
    • włókna G.657A1, G.657A2
    • złącza o niskim tłumieniu
    • obudowa LGX plastikowa
    • wyjścia na adapterach SC APC z czarną lub przezroczystą zaślepką
    • opcjonalnie dostępne inne złącza

    Specyfikacja techniczna

    MODEL

    Zakres pracy

    Typ włókna

     

    Straty wtrąceniowe max. IL*

    Niejednorodność max.

    Straty odbiciowe RL

    PDL

    Kierunkowość

    Temperatura pracy

    Wymiary LGX

    1×2

    1260 – 1650

    G.657A1

    G.657A2

    3,8

    0,4

    55

    0,3

    55

    -40 – 85

    130x100x25

    1×4

    1260 – 1650

    G.657A1

    G.657A2

    7,1

    0,6

    55

    0,3

    55

    -40 – 85

    130x100x25

    1×8

    1260 – 1650

    G.657A1

    G.657A2

    10,3

    0,8

    55

    0,3

    55

    -40 – 85

    130x100x25

    1×16

    1260 – 1650

    G.657A1

    G.657A2

    13,6

    1,0

    55

    0,3

    55

    -40 – 85

    130x100x50

    1×32

    1260 – 1650

    G.657A1

    G.657A2

    16,9

    1,3

    55

    0,4

    55

    -40 – 85

    130x100x100

    Jn

    nm

    dB

    dB

    dB

    dB

    dB

    °C

    mm

     

     

     

    *tłumienie splittera bez złącz

     

     

    Inni przeczytali także: