Bezpłatny webinar “IP Fabric. Jak automatyzować procesy sieciowe. Praktyka, nie teoria”

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarze “Jak automatyzować procesy sieciowe. Praktyka, nie teoria”. To drugie spotkanie, które poświęcone będzie możliwościom platformy IP Fabric.

IP Fabric to nowoczesne rozwiązanie, które wspiera nowoczesne zarządzanie siecią i infrastrukturą IT.  Znajdzie zastosowanie w wielu branżach, nawet w sieciach o bardzo dużej skali i może stanowić wsparcie w codziennej pracy zespołów IT.

Co zaplanowaliśmy w ramach webinaru?

  • na praktycznych przykładach zaprezentujemy działanie platformy IP Fabric
  • pokażemy, jak dzięki IP Fabric może wyglądać automatyzowane zarządzanie procesami sieciowymi (pozyskiwanie danych, monitoring sieci, weryfikacja stanu sieci itp.)

Webinar: „IP Fabric. Jak automatyzować procesy sieciowe. Praktyka, nie teoria.”
Termin: 22.06.2021 (wtorek), godz. 11:00
Prowadzący: Maciej Cichy – Solutions Management Director

Webinar kierujemy zarówno do managerów i pracowników działów IT, jak również do osób z obszaru „biznesowego” oraz reprezentantów kadry managerskiej średniego i wysokiego szczebla.

Co zyskasz biorąc udział w webinarze?

Zobaczysz, jakie korzyści przynosi automatyzacja zarządzania siecią i infrastrukturą IT, a także dowiesz się, jak w tego typu działaniach może pomóc IP Fabric.    Zapisz się na webinar już teraz! Widzimy się 22.06.2021 r. (wtorek) o godz. 11.00. Zapraszamy!

    Inni przeczytali także: